Lp Temat projektu Opiekun
7 Liczby wymierne na osi liczbowej. E. Gil
8 Odcinki o długości niewymiernej. E. Gil
9 Jestem konsumentem. K. Kraska
10  Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej dla klas VII SP i II, III GIM. P. Tomaszewicz
11 Historia systemów operacyjnych. Z. Lewandowski

Być dobrym jak chleb.

Albertyni i Albertynki w Polsce.

J.Pietruszyńska

Dnia 21 marca 2017r. w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Talentów, uczniowie gimnazjum prezentowali swoje projekty edukacyjne.

Dzień Talentów w naszej szkole w tym roku odbył się 18 marca w stołówce szkolnej.

Pierwszy projekt "W świecie frazeologizmów" to szkolny konkurs, w którym wzięli udział przedstawiciele każdej z klas gimnazjalnych. Prowadziły go Ania Stokowiecka i Żaneta Ziemann odpowiedzialne za jego przebieg. Najwięcej emocji wywołało ostatnie zadanie, gdzie zespoły podawały frazeologizmy zawierające kolory. Jury w składzie: pani Hanna Kopiel, Barbara Pokorniecka, Paweł Tomaszewicz miało pełne ręce roboty, weryfikując podawane przez gimnazjalistów przykłady. Zwyciężyły zespoły klasy IIa w składzie: Grzegorz Kupisz, Norbert Przystałowski i Mateusz Sepioło oraz klasa IIIa z Martyną Pikulską, Asią Pietraś i Kacprem Rogulą. Opiekunem projektu była pani B. Sokołowska-Satro.

Prezentacja projektów edukacyjnych - DZIEŃ TALENTÓW

20.03.2014r. - DZIEŃ TALENTÓW - prezentacja projektów edukacyjnych

W dniu 21.03.2013 w Zespole Szkół w Tymieniu odbyły się publiczne prezentacje projektów edukacyjnych uczniów klas I, II, III Gimnazjum.
1) "Wielka Brytania w moich oczach" - opiekun Dorota Stryjewska-Bryzek, Katarzyna Stańczak,
2) "Mury krzyczą - graffiti" - opiekun Agnieszka Karwecka,
3) "Ścieżka po zdrowie" - opiekun Elżbieta Gostomczyk, Teresa Frątczak,
4) "Poznajemy niektóre grupy zawodowe" - opiekun Bogumiła Bukowczan,