mt_gallert:Mistrzostwa Gminy Będzino w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówWe wtorek, 12 grudnia, mieliśmy zaszczyt zorganizować Mistrzostwa Gminy Będzino w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Gościliśmy wszystkie szkoły z naszej gminy. W turnieju rywalizowali uczniowie z klas 4-6. Poziom zawodów był bardzo wyrównany, turniej rozegraliśmy systemem "każdy z każdym" i do ostatniego meczu nie było wiadomo kto stanie na jakim miejscu podium.

Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

1. miejsce - Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Mścicach

2. miejsce - Szkoła Podstawowa im. Kard. I. Jeża w Tymieniu

3. miejsce -Szkoła Podstawowa w Dobrzycy

4. miejsce -Szkoła Podstawowa im. Ochotniczych Straży Pożarnych w Łeknie.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i widzimy, że w przyszłości będziecie świętować zwycięstwo🙂

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów, ich trenerom, sędziom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do wspaniałej organizacji turnieju.

Nagrody i medale ufundowała Wójt Gminy Będzino Pani Sylwia Halama.

Paweł Tomaszewicz

Tomasz Gostomczyk

W dniu 14 listopada 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Gminy Będzino w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa w Będzinie z siedzibą  w Łeknie. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy ósmej: Brożyna Patryk i Saramak Tomasz, którzy zajęli pierwsze miejsce i będą reprezentować naszą Gminę w Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się w Sianowie.

Oto klasyfikacja drużynowa:

DZIEWCZĘTA

1. Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Mścicach
  2. Szkoła Podstawowa w Będzinie z siedzibą w Łeknie

CHŁOPCY:

1. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Ignacego Jeża w Tymieniu
  2. Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Mścicach
  3. Szkoła Podstawowa w Będzinie z siedzibą w Łeknie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dnia 5 marca 2020 roku odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt, do turnieju zgłosiło się 6 drużyn z powiatu koszalińskiego ale udział wzięły tylko 3 drużyny: gospodarze turnieju Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Mścicach, Szkoła Podstawowa im. Larysy Ewy Krause z Dąbrowy oraz nasza Szkoła Podstawowa im. Kardynała Ignacego Jeża w Tymieniu, w składzie:

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Ignacego Jeża w Tymieniu w obecnym roku szkolnym osiągnęli bardzo dobre wyniki w piłce siatkowej, zarówno w kategorii Igrzysk Dzieci jak również Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W mini piłce siatkowej 4-ro osobowej dziewczęta z naszej szkoły wygrały turniej gminny oraz powiatowy i reprezentowały Powiat Koszaliński na etapie ¼ finału wojewódzkiego. W turnieju regionalnym niestety nie udało się zająć miejsca medalowego, lecz uczestnictwo w tej imprezie jest dużym osiągnięciem. Na turnieju grały m.in. z drużynami ze Szczecinka, Połczyna Zdroju i Koszalina.

mt_gallery:UCZNIOWIE Z TYMIENIA MISTRZAMI POWIATUDnia 10.10.2018 roku nad „Zalewem Polanowskim” odbyły się Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Publicznych w Polanowie. Naszą gminę reprezentowała Szkoła Podstawowa im. Kardynała Ignacego Jeża w Tymieniu w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej Chłopców na dystansie 10 x 1000m oraz dwie reprezentacje Szkoły Podstawowej im. Ludzi Morza w Mścicach, Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt na dystansie 10 x 800m. Dziewczęta ze szkoły w Mścicach zajęły w obu kategoriach II miejsce, natomiast chłopcy ze szkoły w Tymieniu wygrali swoją kategorię, zdobywając złoty medal w czasie 00:29:04. Uczniowie szkoły z Tymienia będą reprezentować Gminę Będzino oraz Powiat Koszaliński na zawodach wojewódzkich w Tychowie.
Nauczyciel wychowania fizycznego: Paweł Tomaszewicz