1Wspaniały wojownik Jaś który walczy podstępną chorobą kończy 4 latka, marzy o wyjątkowych urodzinach. Przystąpiliśmy do  karteczkowej akcji  uszczęśliwienia solenizanta wraz z uczniami klas I,IV, V, Wiemy ,że Jaś jest fanem strażaków i policjantów dlatego też nasze karteczkowe dzieła nawiązywały do zainteresowań chłopca. Życzymy wszystkiego co najlepsze  i spełnienia marzeń.

Nie pierwszy raz nasza Szkoła zaangażowana jest w wykonanie kartek z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Walentynek dla pacjentów Szpitala w Koszalinie. Taki drobny gest, od serca, a daje tyle radości.

Dziękujemy za  ich wykonanie i liczymy na następne piękne kartki…

Nasza szkoła przyłącza się do akcji: zbiórki darów zorganizowanej przez: URZĄD Gminy Będzino

Już jedna partia darów wyruszyła w drogę… jesteśmy wdzięczni za wszystkie przyniesione rzeczy  😊

Do udziału w akcji zapraszamy także Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły oraz Rodziców/Opiekunów dzieci i młodzieży uczęszczającej do SP Tymień

AKCJA JEST UZGODNIONA Z DYREKCJĄ, JEST ZUPEŁNIE DOBROWOLNA!

Co jest zbierane :

- Środki opatrunkowe

- żywność długoterminowa

- artykuły higieniczne

Opiekun koła wolontariatu: Iwona Sobieraj

Uczniowie naszej szkoły licznie i z chęcią włączyli się w inicjatywę "Murem Za Polskim Mundurem". Powstało wiele kolorowych kartek, laurek z podziękowaniami, wsparciem i uznaniem dla służb mundurowych broniących granic naszego kraju. Wszystkie prace zostały już przesłane żołnierzom za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Opiekun wolontariatu: Iwona Sobieraj

Czteroletnia Blanka Lipowska wciąż nie może uwierzyć w to, z jakim rozmachem spełniło się jej marzenie. Walcząca z guzem mózgu dziewczynka pragnęła dostać na urodziny jak najwięcej kartek z życzeniami. W akcję włączyły się szkoły, przedszkola i czytelnicy Onetu z kraju i zagranicy. Rodzice Blanki zatrzymali się w liczeniu na 10 tys., a kartki nadal przychodzą.

Cieszą się i Nasi wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Tymieniu, że  mogliśmy się dorzucić do tej magicznej liczby kartek urodzinowych.

Życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego

Wspaniała wojowniczka Amelka, która walczy od 8 lat z podstępną chorobą kończy 13 lat i marzy o wyjątkowych urodzinach. Przystąpiliśmy do  karteczkowej akcji  uszczęśliwienia solenizantki wraz z uczniami klas I-III . Wiemy,że Amelka jest fanką mody, Lol suprise, Pet Shopów dlatego też nasze karteczkowe dzieła nawiązywały do zainteresowań dziewczynki. Życzymy wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń.