23 marca 2024 w Miejskiej Hali Sportowej we Włocławku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Kyokushin oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin

z udziałem 256 zawodników reprezentujących 26 klubów.

Nasz UKS reprezentowała pięcioro zawodników, obecni uczniowie oraz absolwenci naszej szkoły. Zdobyliśmy trzy medale: srebro i dwa brązowe.

Adrianna Jęcek – II miejsce w kategorii kumite seniorek +65kg

Aleksandra Zarzeczna – III miejsce kumite juniorek młodszych +65kg

Alicja Mamrocha – III miejsce w kategorii kata juniorek młodszych

Startowali również Mateusz Jęcek w kumite seniorów -80kg oraz Zuzanna Zarzeczna w kumite oraz kata juniorek. Tym razem, pomimo dobrych walk,  nie stanęli  na podium.

Gratulacje dla całej drużyny

Sensei Paweł Tomaszewicz

9 marca odbył się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin nad jeziorem Brenno. Nasza absolwentka Zuzanna Zarzeczna zwyciężyła kategorię kumite 16-17 lat i tym samym zdobyła złoty medal oraz Puchar. Zuzia wystartowała również w konkurencji kata i zdobyła brązowy medal. Nasz klub reprezentował również Mateusz Słotwiński, który w konkurencji kata 16-17 lat zdobył srebrny medal. Niestety z powodu kontuzji nie ukończył konkurencji kumite.

Gratulacje, osu

W dniu 2 marca br. w Postominie odbyły się Mistrzostwa Pomorza Kyokushin Karate.

Gratuluję karatekom startu w zawodach, gratuluję medali, gratuluję odwagi dla Senpai, którzy po raz pierwszy wyszli na matę.

Oliwier Zieliński II m. Kumite

Wczoraj w naszej szkole odbył się II Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin dla dzieci. Karatecy rywalizowali w konkurencji kata i kumite, sędziami w tym turnieju byli senpai z grupy starszej. Wszystko odbyło się w atmosferze dobrej zabawy, na koniec zawodnicy otrzymali wywalczone medale oraz paczki.
Było super🎅🧑‍🎄🙂
Osu

ZAPISY 1

Dnia 7 października w Świnoujściu odbył się XIX Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w karate kyokushin. Organizatorem była Świnoujska Akademia Karate Kyokushin. Nie zbrakło udziału naszych zawodników, którzy cyklicznie biorą udział w tej imprezie. Zdobyliśmy 11 medali, w tym aż 5 złotych, 4 srebrne i 2 brązowe krążki. Oto nasi zwycięscy:

 Adrianna Jęcek – 2 miejsce w Kon. kumite senior

 Kata synchroniczne 2 miejsce: Adrianna Jęcek, Matusz Słotwiński, Alicja Mamrocha

Sędziowie: Sensei Paweł Tomaszewicz,