BIEG WENEDÓW

W dniu 20 maja 2012 roku Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przeprowadziło X Międzynarodowy Bieg Wenedów. Przed Biegiem głównym zorganizowane zostały Biegi Dzieci i Młodzieży na dystansach od 200 do 800 metrów. Trasy przebiegały głównymi ulicami miasta – Młyńską, Zwycięstwa, Piastowską. Odbyło się 18 biegów, a udział w sumie wzięło 600 dzieci. Nasza ekipa wystartowała po raz pierwszy i zmagała się na dystansie 800 metrów.  Pierwsze sześć miejsc było nagradzane pamiątkowym dyplomem i upominkiem. W klasyfikacji dziewcząt rocznik 1999 wysokie IV miejsce zajęła Daria Madej a miejsce VIAleksandra Malarewicz. Wśród chłopców Mateusz Todorowski  stanął na III miejscu Podium.

W klasyfikacji Gimnazjum rocznik 1997-1996 wysokie miejsce zajął Mateusz Matuszewski, który uplasował się na II pozycji, natomiast tuż za podium stanął Dawid Krawczyk, który zajął miejsce IV.

Oto skład całej drużyny z Tymienia:

Szkoła Podstawowa dziewczęta:

-Daria Madej