3 czerwca 2016 r. odbyła się już II edycja Szkolnej Nocki wraz z piknikiem rodzinnym. Nasza impreza zaczęła się od szlaku turystycznego z ukrytymi zadaniami dla każdej startującej grupy. Po wykonanych zadaniach czekała jeszcze końcowa zagadka, a po niej słodki upominek.  Rodzice wraz z dziećmi wzięli udział w zawodach sportowych.  Odbył się także bajkowy quiz, w którym sprawdziliśmy czy dzieci są specjalistami w tej dziedzinie. Miło spędziliśmy czas przy ognisku w rodzinnym i szkolnym towarzystwie. Po zakończeniu pikniku  dzieci zostały z wychowawcami w szkole. Były tańce, hulańce i mnóstwo dobrej zabawy. Przed snem uczniowie poszli jeszcze na seans filmowy, a potem wskoczyli do swoich śpiworków. Nocka minęła szybko, a poranek obudził nas uśmiechem i dobrym humorem.